Pakalpojumi

Grāmatu piegāde

Grāmatu izvēle bibliotēkā, skolā, PII u.c.

Grāmatu piegāde pēc iepriekš veikta pasūtījuma

Mācību grāmatu un citu mācību līdzekļu piegāde

Grāmatas krievu valodā
Bērnu un pieaugušo daiļliteratūra angļu valodā
 

Kā veikt pasūtījumu?


Ja vēlaties aplūkot un izvēlēties grāmatas savā darba vietā (bibliotēkā, skolā, bērnu dārzā)

  • sazinieties ar mums, lai saskaņotu ierašanās laiku!  Tālr. 28342064  vai virja@virja.lv  Piedāvājam plašu jaunāko grāmatu klāstu, bērnu literatūru, nozaru literatūru.


Ja vēlaties saņemt kādas noteiktas grāmatas

  • Sastādiet vēlmju sarakstu šajā mājas lapā. Izvēlieties no Virjas katalogā pieejamajām grāmatām un pievienojiet sarakstam tās grāmatas, kuras šajā katalogā nav atrodamas.

vai

  • Nosūtiet brīvā formā rakstītu grāmatu sarakstu uz e-pastu  virja@virja.lv


         Pēc pasūtījuma saņemšanas Virja sazināsies ar Jums par grāmatu bezmaksas piegādi. Pavadzīmi parasti izrakstām uz vietas, piegādes brīdī, tādēļ ir iespēja iekļaut pavadzīmē vēl kādu grāmatu vai atteikties no kādas iepriekš pasūtītās grāmatas. Pavadzīmes apmaksas termiņš ir 30 dienas. Abpusēji vienojoties, apmaksas termiņš var tikt pagarināts.

Mācību līdzekļu piegāde

  • Garantējam pasūtījuma bezmaksas piegādi Jums vēlamā laikā - par izdevniecību katalogos norādītajām vairumtirdzniecības cenām www.raka.lv, Zvaigznes ABC aktuālo grāmatu katalogs skolām,  www.retorika.lv, www.petergailis.lv


Pasūtījumu sarakstus gaidīsim e-pastā virja@virja.lv

  • Pēc pasūtījuma saņemšanas Virja sazināsies ar Jums par mācību līdzekļu piegādi. Pavadzīmi parasti izrakstām uz vietas, piegādes brīdī. Pavadzīmes apmaksas termiņš ir 30 dienas. Abpusēji vienojoties, apmaksas termiņš var tikt pagarināts.
  • Lūdzu, norādiet pilnu mācību grāmatas vai burtnīcas nosaukumu, autoru, izdevniecību un grāmatas tipu (cietos vai mīkstos vākos), kā arī nepieciešamo grāmatu skaitu.

Grāmatas angļu valodā

  • ja vēlaties iegādāties, sazinieties ar Virju, un mēs e-pastā nosūtīsim Jums katalogu. Angļu valodā iespējams iegādāties arī bērnu grāmatas.


Grāmatas krievu valodā piegādājam pēc Jūsu sastādītā saraksta brīvā formā vai arī piedāvājam izvēlēties iegādes vietā no pieejamā sortimenta.

Pasūtījumus gaidīsim e-pastā virja@virja.lv

Turpināt
Izdevēji
Vēl nav preču