Upurpurvs

Upurpurvs

ISBN kods: 9789984236728

Izdevējs: Jāņa Rozes apgāds

Autors: Susanne Jānsone

Vāki: Cietie vāki

Pievienots virja.lv: 04.12.2017

Zviedru detektīvromāns, kas ievelk sevī un neatlaiž!
Ir vietas, kur mirušie nekad nepazūd…
Mosmarkene ir nomaļš tīrelis ar miglā tītiem plašumiem, salīkušām priedītēm, mitrainēm un slīkšņām. Senlaikos šeit apglabāti dieviem ziedotie upuri, taču apkaimē klīst nostāsti, ka arī mūsdienās ne viens vien te pazudis bez pēdām.
Kad Mosmarkenē veikt pētījumus disertācijai ierodas jaunā bioloģe Natālija, apkārtējie pat nenojauš, ka viņa cieši saistīta ar šo apkaimi. Purvs viņu biedē un vienlaikus pievelk ar neatvairāmu neredzamu spēku, likdams sajust, ka tā dzīlēs atdusas noslēpumi, kam grūti rast zinātnisku skaidrojumu. Kad tur notiek aizdomīgs negadījums un sākas izmeklēšana, Natālijas ceļi krustojas ar Maju Lindi – starptautisku atzinību ieguvušu fotomākslinieci, kas strādā par policijas fotogrāfi. Kārtu pa kārtai atsedzot purva zemi, abas mēģina uztaustīt arī atmiņas dziļākos slāņus, līdz atklājas šokējoša un ilgi slēpta patiesība.
Susanne Jānsone (1972) dzimusi Omolā, vēlāk pārcēlusies uz Gēterborgu, lai strādātu reklāmas jomā, bet pēc tam studējusi fotomākslu Ņujorkā. Pēc atgriešanās Zviedrijā ieguvusi žurnālistes diplomu, nu jau divdesmit gadus dzīvo Gēteborgas apkaimē, darbojas publicistikā un fotografē. Upurpurvs ir viņas pirmais detektīvromāns.
Šis romāns flirtē ar pārdabisko, vienlaikus nezaudējot stingro realitātes pamatu. Maģiskā purva ainava ir lielisks fons šim noslēpumainas gaisotnes apņemtajam stāstam, ko grūti nolikt malā, līdz aizšķirta pēdējā lappuse. /Helēna Aterlinga, oriģinālizdevuma redaktore/
Inetas Balodes tulkojums latviešu valodā.
Elīnas Vītolas mākslinieciskais noformējums.

288 lpp

11.68€ (ar PVN)

Atpakaļ
Izdevēji
Vēl nav preču