Vienīgā izeja

Vienīgā izeja

ISBN kods: 9789934073267

Izdevējs: Zvaigzne ABC

Autors: Federiko Aksats

Vāki: Cietie vāki

Pievienots virja.lv: 18.10.2018

Pārsteidzošs psiholoģiskais trilleris, kurā nekas nav tā, kā šķiet

Tedam Makejam ir viss, ko vien var vēlēties, – skaista sieva, divas meitas, labi atalgots darbs. Taču viņam tiek konstatēta neārstējama slimība. Kāds būtu labākais risinājums? Viņaprāt, pašnāvība. Taču, kad stobrs jau piespiests pie deniņiem un rādītājpirksts taustās pēc pistoles mēlītes, uzmācīgi iedzinkstas durvju zvans. Atnākušais svešinieks izsaka Tedam piedāvājumu: pirms nāves nogalināt vēl divus cilvēkus. Viens no tiem ir nāvessodu pelnījis slepkava, otrs – vīrietis, kurš labprātīgi vēlas aiziet no dzīves. Pēc šo divu cilvēku nogalināšanas Teds pats kļūs par mērķi, veidojot nākamo posmu nāvinieku ķēdē.

Makejs piekrīt darījumam, tomēr uzdevumu izpilde izvēršas savāda: iepriekš nesatikti cilvēki uzrunā Tedu vārdā, viņš atpazīst vietas, kurās nekad nav bijis, atmiņā uzplaiksnī nepieredzētu notikumu fragmenti. Kā tas iespējams? Vai Teda prāts izspēlē sarežģītas spēles, vai arī tumši pagātnes noslēpumi cenšas izlauzties dienas gaismā?

Federiko Aksats (Federico Axat) ir dzimis Buenosairesā Argentīnā 1975. gadā. Viņa pirmais romāns tika pārtulkots itāļu valodā, otrais – portugāļu, franču un ķīniešu valodā, bet trešais, “Vienīgā izeja”, tiek tulkots un izdots 34 valstīs, iepazīstinot lasītājus ar pārsteidzoši talantīgu psiholoģisko trilleru autoru. Pēc romāna motīviem tiek uzņemta arī kinofilma.

No spāņu valodas tulkojis Edvīns Raups.


Patiesība, ilūzija, viltus... Federiko Aksats ir viens no tiem rakstniekiem hipnotizētājiem, kuru darbus vienmēr lasām ar lielu aizrautību, bet kuriem nevar uzticēties līdz pat grāmatas pēdējai lappusei.
The New York Times

Šermuļus izraisošā tēlainība, neparedzamie sižeta līkloči un kaleidoskopiskā uzbūve piešķir Aksta tekstam reibinošu efektu, tomēr šī satraucošā literārā sapņa sirdī ir eleganti radīta un emocionāli rezonējoša mistērija, kas lasītāju apstulbina un apmierina vienlīdzīgās proporcijās.
Publishers Weekly

13.07€ (ar PVN)

Atpakaļ
Izdevēji
Vēl nav preču