Apokalipses mazulīte

Apokalipses mazulīte

ISBN kods: 9789934071140

Izdevējs: Zvaigzne ABC

Autors: Virdžīnija Depāna

Vāki: Cietie vāki

Pievienots virja.lv: 30.09.2018

Virdžīnija Depānta (Virginie Despentes, dz. 1969) ir franču rakstniece un filmu producente. Viņa sarakstījusi vairāk nekā 15 romānus, kas novērtēti ar daudzām literārajām godalgām, tostarp Prix de Flore – franču žurnālistu piešķirtā balva jauniem autoriem, kā arī prestižo Renaudot balvu par romānu “Apokalipses mazulīte”. 2018. gadā V. Depānta tika iekļauta Man Booker starptautiskās balvas īsajā sarakstā.

Romāns “Apokalipses mazulīte” ir atjautīgs, brīžiem smeldzīgs vēstījums par kādas aizbēgušas pusaugu meitenes piedzīvoto Parīzē un Barselonā.
Viņu meklēt dodas divas galēji nesaderīgas privātdetektīves: Hiēna – no vienas puses, cietsirdīga, bezemociju izmeklētāja, no otras –, pārspīlēti seksīga rokzvaigzne, un Lūsija – viņas pasīvā, gandrīz nepamanāmā palīdze. Turpinoties bezcerīgajiem meklējumiem, detektīves iztaujā virkni aizdomīgu personu, pamazām atklājot mūsdienu jauniešu kultūras tumšās aizkulises.

No franču valodas tulkojusi Agnese Kasparova.


Virdžīnija Depānta raksta ne par tiem smalkākajiem un pareizākajiem varoņiem, bet ļoti interesantiem gan; par tradicionālās sieviešu lomas robežām; par Eiropas šķiru sistēmas radīto postu; par...

12.30€ (ar PVN)

Atpakaļ
Izdevēji
Vēl nav preču