Dzīvot vieglāk

Dzīvot vieglāk

ISBN kods: dzivotvieglak

Izdevējs: Lietusdārzs

Autors: Kristiāna Nortrapa

Vāki: Mīkstie vāki

Pievienots virja.lv: 19.02.2018

Būt aktīvai, izdarīt visu, bet – nestiepjot liekas nastas!

 

Ai, kā mēs, sievietes, esam paradušas daudz just un daudz darīt, ne tikai strādāt, bet pat vingrot, pat tievēties, taču – maksājot bargu cenu: atdodot brīnišķo dzīves vieglumu, kāds bija jaunībā, un kraujot plecos arvien smagākas nastas, īstas un iedomātas.

Dzīvot vieglāk... Jāāā, dažreiz jau izdodas – kādā ārzemju ceļojumā, kādā vakarā pie televizora... Kāpēc nevaram dzīvot vieglāk visu laiku? Ir tādas drāmas un pat traģēdijas, kuras no dzīves izdzēst nav iespējams un nevajag, taču pat tām var atrast vietu, kas netraucē dzīvot harmoniski. Kur nu vēl visdažādākajām ikdienas grūtībām!

Apgāds “Lietusdārzs” ir izdevis grāmatu, kura ierāda prasmes, kā dzīvot vieglāk. Ne paviršāk, vieglprātīgāk, seklāk, gluži otrādi – pamatīgāk, jēgpilnāk, dziļāk un vienlaikus vieglāk.

Tas ir Kristiānas Nortrapas jaunākais darbs “Dzīvot vieglāk”. Daudzi latviešu lasītāji un īpaši lasītājas jau iepazinuši viņas iepriekšējo grāmatu “Dievietes nenoveco”, brīnišķīgu  ceļvedi, kas ved projām no iesīkstējušiem priekšstatiem par sievietes fizisko un garīgo būtību, spējām un iespējām  dažādos dzīves posmos.

Grāmatā “Dzīvot vieglāk” medicīnas doktore, sieviešu veselības speciāliste Kristiāna Nortrapa sniedz  konkrētus  un pārliecinošus padomus,  kā uzturēt veselību, vitalitāti un harmoniju visās dzīves jomās.

Autore aicina iepazīt sievietes ķermeņa iedzimto gudrību, kas ir cieši saistīta ar fizisko veselību un to būtiski ietekmē. Pamatojoties uz zinātniskiem pētījumiem, viņa izvērtē  lielākos fiziskos un garīgos pārbaudījumus, ar kuriem gandrīz katrs cilvēks kādā dzīves brīdī saskaras, piemēram,  dažādas slimības, sarežģījumus attiecībās, stresu darbā un daudzus citus. Autore piedāvā gan fiziskus, gan garīgus vingrinājumus, kas palīdzēs pārvarēt ikdienas grūtību, vecuma vai kultūras noteiktos ierobežojumus.

Autore nevis sniedz mūsdienās tik izplatītos padomus par veselīgu dzīvesveidu un fiziskajām aktivitātēm, bet soli pa solim māca lasītājiem ieklausīties ķermeņa valodā un iepazīt katram savas unikālās vajadzības, lai saskaņotu ķermeņa un gara darbību.

Līdzās fiziskās veselības uzlabošanas programmai Kristiāna Nortrapa ierāda prasmes, kā pašam veidot savu  labklājību, pārvarot zemapziņā ieslēpto  vainas un kauna izjūtu, kontrolējot  ego izpausmes un tieši  sazinoties ar dievišķo.

Izmantojot jaunākos epiģenētikas un medicīnas pētījumus un zināšanas, autore lasītājiem sniedz aizraujošu vēstījumu par to, kā aizvadīt veselīgu, laimīgu un svētītu dzīvi.

 

“Pasaule šobrīd atmostas spēcinošai patiesībai: sievietes un meitenes ir nevis problēma, bet gan risinājums!”

                       Kristiāna Nortrapa

 

No angļu valodas tulkojusi Dace Vanaga.

 

8.96€ (ar PVN)

Atpakaļ
Izdevēji
Vēl nav preču