Zemapziņas spēks

Zemapziņas spēks

ISBN kods: 9789984869896

Izdevējs: Lietusdārzs

Autors: Leonards Mlodinovs

Vāki: Mīkstie vāki

Pievienots virja.lv: 18.04.2017

Leonards Mlodinovs ir ieguvis doktora grādu teorētiskajā fizikā Kalifornijas Universitātē, kur specializējies kvantu fizikā. Viņš ir ne vien  kritiķu un lasītāju atzītu grāmatu autors, bet arī viens no vadošajiem pētniekiem vairākās ievērojamās pasaules augstskolās, tostarp Kalifornijas Tehnoloģiju institūtā un Maksa Planka Fizikas un astrofizikas institūtā. Latviešu lasītāji Leonarda Mlodinova domu gaitu jau iepazinuši grāmatā “Diženais plāns”, kuru viņš sarakstījis kopā ar Stīvenu Hokingu.

 

Grāmata “Zemapziņas spēks” vēsta par to, kā zemapziņa veido mūsu ikdienas pieredzes. Saskaņā ar autora un daudzu citu zinātnieku jaunākajiem pētījumiem zemapziņas procesi un dažādi subliminālie stimuli katru dienu ietekmē to, kā uztveram savas attiecības ar ģimeni, draugiem un darbabiedriem, kā arī veidojam karjeru, iepērkamies veikalā, balsojam vēlēšanās un izturamies pret apkārtējiem.

 

Pilnvērtīga izpratne par subliminālo informāciju un apziņas neuztvertajiem stimuliem, kas ietekmē mūsu rīcību un uzvedību, ir katra psiholoģijas entuziasta lielākais izaicinājums. Autors grāmatā izklāsta, kā izprast prāta darbību, pieņemt izsvērtus un pamatotus lēmumus un šķietami nemanāmiem ārējās vides faktoriem neļaut ietekmēt domu procesu.

 

Grāmata “Zemapziņas spēks” ne vien sniedz zinātniski pamatotu ieskatu mūsu zemapziņas potenciālā, bet arī piedāvā dažādus psiholoģiskus testus, kas lasītājiem palīdzēs apgūt prasmi analizēt pašiem sevi un apkārtējo pasauli.

 

No angļu valodas tulkojusi Dace Vanaga

8.96€ (ar PVN)

Atpakaļ
Izdevēji
Vēl nav preču