Zelta dēls (Sarkanā sacelšanās 2)

Zelta dēls (Sarkanā sacelšanās 2)

ISBN kods: 9789934851193

Izdevējs: Prometejs

Autors: Pīrs Brauns

Vāki: Cietie vāki

Pievienots virja.lv: 29.02.2016

Būdams sarkanais, Derovs uzauga, strādājot raktuvēs dziļi Marsa pazemē, kur lēja sviedrus smagā darbā un sapņoja par labāku nākotni, ko ceļ saviem pēctečiem. Tomēr Sabiedrība, kurai viņš paļāvīgi kalpoja, izrādījās būvēta uz meliem. Derova tautu maldinājusi un paverdzinājusi valdnieku elite – zelti –, tādēļ vienīgais ceļš uz brīvību ir revolūcija. Derovs upurē sevi kopēja labuma vārdā, kuradēļ savu dzīvību atdevusi arī Ēo, viņa vienīgā mīlestība un iedvesmas avots. Viņš kļūst par zeltu un iefiltrējas to priviliģētajā vidē, lai sagrautu to no iekšienes.

Dzīvodams šajā nežēlīgajā pasaulē kā jērs starp vilkiem, Derovs iemanto draugus, cieņu un pat mīlestību, tomēr izpelnās arī ietekmīgu sāncenšu dusmas. Lai aizsāktu un uzvarētu karu, kas mainīs cilvēces likteni, Derovam jāstājas pretī nodevējiem, jāpārvar tik cilvēcīgā vēlme pēc atriebības un jātiecas aizsākt nevis vardarbīgu sacelšanos, bet gan cerību pilnu Sabiedrības atdzimšanu. Ceļš viņa priekšā ir pilns briesmu un viltus, bet, lai atbrīvotu savu tautu, Derovam jāizvēlas sekot Ēo iedvesmotajiem mīlestības un taisnīguma principiem.

Viņam jādzīvo kaut kā vairāk dēļ.


Par autoru:

Pīrs Brauns ir zinātniskās fantastikas uzlecošā zvaigzne. Sarkanās sacelšanās triloģija ir tulkota vairāk nekā divdesmit valodās. Pasaules lielākā grāmatmīļu sociālā tīkla goodreads.com ikgadējā lietotāju aptaujāZelta dēls ar vairāk nekā trīsdesmit tūkstošiem balsu tika atzīts par 2015.gada labāko zinātniskās fantastikas darbu.

 

480 lpp

13.54€ (ar PVN)

Atpakaļ
Izdevēji
Vēl nav preču