Sargātāja

Sargātāja

ISBN kods: 9789984847313

Izdevējs: Dienas Grāmata

Autors: Nataša Mosterte

Vāki: Cietie vāki

Pievienots virja.lv: 10.10.2017

Romāns lasītāju ne tikai izklaidē, bet ieved arī autorei pašai kā kikbokserei labi zināmā pasaulē.

Austrumu cīņas un tetovēšanas meistares Mijas dzīvi vada kāds noslēpums – viņa ir Sargātāja, cīkstoņu aizgādne. Tomēr garīgais lauks, kurā viņa darbojas, kādudien ir “uzlauzts” – pēkšņā neizskaidrojamā nāvē mirst viens no Mijas sargātajiem bokseriem. Vai Mija atšifrēs enerģijas zagli un spēs nosargāt pārējos divus cīkstoņus? Vai varbūt sargājamo patiesībā ir vairāk – un ārpus ringa robežām?

Mīlestība, rituāli, drosme, nāve. Pavedieni, no kuriem austas leģendas un sapņi. Zaglis ticēja sapņiem; tie bija viņa dzīves ceļvedis. Un viņš ticēja leģendām. Bet vai iespējams, ka arī binārā koda gadsimtā leģendas vēl saglabā savu spēku? Vai tās vēl ir dzīvas laikos, kad ķermeņa spēks un drosme vairs netiek godāts kā vīrieša spožākā rota? Vai pasaulē, kurā rituālā divcīņa izdzīvojusi, nostumta pažobelē, vēl ir vieta Sargātājām?

Mostertes pārsteidzošā debija “Raganu sezona” bija gotisks mūslaiku stāsts, kuru caurvij pārdabiskais. Arī “Sargātājas” sižets stingri balstās mūsdienās, un vienlaikus to bagātina seni pagātnes noslēpumi, kas grāmatu pārvērš žilbinošā psiholoģiskā trillerī. Mosterte ir radījusi vēl vienu satriecošu meistardarbu.
Daily Mail

Atsvaidzinoši citāds, neziņas pilns mīlasstāsts. [..] Neierastais, veikli izslīpētais sižets kombinē kara mākslas un dziedniecību ar versiju par cji, dzīves enerģiju, modernās zinātnes ar misticismu, vienlaikus paliekot tīrs no jebkādām romantiskām klišejām.
The Times

Šajā dzena caurstrāvotajā grāmatā Mosterte gudri savij noslēpumus ar pārdabisko.
Publishers Weekly

Intelektuālais sastopas ar paranormālo. Mostertei ir ķēriens sapludināt zinātni un pārdabisko aizraujošos “tā varētu notikt” veidos. [..] Zinātne un misticisms, kas caurvij sižetu, vēl ilgi pēc grāmatas izlasīšanas liks to pārdomāt un pārrunāt.
Graffiti Magazine

3.51€ (ar PVN)

Atpakaļ
Izdevēji
Vēl nav preču