Seksualitātes maģija

Seksualitātes maģija

ISBN kods: 9789984869810

Izdevējs: Lietusdārzs

Autors: Stīvens I. Floverss un Kristāla Dona Floversa

Vāki: Mīkstie vāki

Pievienots virja.lv: 13.06.2016

Grāmata par baudu

 

Apgāds “Lietusdārzs” laidis klajā izdevumu, kas pārstāv latviešu valodā gandrīz nemaz neapgūtu jomu – Stīvena I. Floversa un Kristālas Donas Floversas darbu “Seksualitātes maģija”.

 

Grāmatas apakšvirsraksts:  BDSM, erotiskās un psiholoģiskās prakses un iespējas”. Vikipēdijā atrodams skaidrojums: BDSM ir seksuālu prakšu kopums, kas ietver erotisku varas apmaiņu ar asām sajūtu stimulācijām un dažādām lomu spēlēm. BDSM ir saīsinājums no dažādiem angļu valodas vārdiem, kas ietver duālus dalījumus starp partneriem un to attiecībām, kas veic šīs prakses: verdzību un disciplīnu (bondage/discipline), dominanci un pakļaušanos (dominance/submission), sadismu un mazohismu (sadism/masochism). Šie dalījumi lomu spēlēs bieži BDSM partnerattiecībās veido kunga vai kundzes un verga vai verdzenes tēlus.

 

Stīvens I. Floverss un Kristāla Dona Floversa ir savā nozarē atzīti autori, kuru darbi iepazīstina lasītājus ar valdzinošo seksualitātes un BDSM pasauli. Jau vairākas desmitgades abus uzskata par speciālistiem seksualitātes, baudas un sāpju jautājumos. Viņu darbi tulkoti daudzās valodās un sniedz ne vien teorētisku izklāstu, bet arī praktiskus padomus, kā sasniegt seksualitātes augstāko punktu.

Mūsdienu pasaulē, kur seksualitāte, erotika un BDSM vairs nav tabu, arvien vairāk cilvēku meklē veidus, kā īstenot savas seksuālās fantāzijas. Šajā grāmatā autori sniedz detalizētu skaidrojumu dažādām BDSM praksēm, kurās apvienota bauda un sāpes, dominēšana un pakļaušanās, garīga un fiziska savienošanās.

Grāmatā izklāstītas galvenās sadomazohistiskās seksa metodes un sniegti padomi, kā tās droši un efektīvi izmantot ikdienā. Autori atklāj šādas seksualitātes saknes un filozofiskos aspektus, lai miesiska tuvība pārtaptu par patiesu savienošanos starp diviem cilvēkiem. Tāpat grāmatā aprakstīts šādai praksei nepieciešamais aprīkojums un telpas iekārtojums, ar kura palīdzību visi iesaistītie var īstenot savas apslēptākās fantāzijas.


Grāmata “Seksualitātes maģija” izskaidro sadomazohistisko seksualitāti mūsdienu Rietumu pasaulei saprotamā valodā. Šādas alkas un fantāzijas nereti ir vismazāk saprastais seksualitātes aspekts. Bieži vien to apvij dažādi noslēpumi par aizliegto un nepieņemamo, taču patiesībā šāds dzīvesveids sniedz īstu baudu un tuvību ar mīļoto cilvēku.

Amazon.com

 

No angļu valodas tulkojusi Ilze Jansone.

2.90€ (ar PVN)

Atpakaļ
Izdevēji
Vēl nav preču