Lielie mazie meli

Lielie mazie meli

ISBN kods: 9789984357911

Izdevējs: Kontinents

Autors: Laiena Moriartija

Vāki: Cietie vāki

Pievienots virja.lv: 04.06.2015

Piecu nacionālo balvu laureātes, austrāliešu izcelsmes autores Laienas Moriartijasnovērošanas spējas izceļ viņas romānus citu vidū. Rakstnieces literārie darbi atstāj dziļas pēdas lasītāja apziņā, tos nav iespējams aizmirst... Filmā, kuru šogad sāk uzņemt pēc šī romāna motīviem, galveno varoņu lomas atveidos Nikola Kidmena un Rīza Viterspūna.

 

Košā un drosmīgā Medelaina, trauslā un pārdabiski skaistā Seleste un vientuļā un noslēgtā Džeina satiekas skolas pasākumā. Triju atšķirīgu sieviešu dzīves apvij noslēpums. Ja tas tiks atklāts, sekas nav paredzamas.

Nereti, tieši tad, kad cilvēks notic pats saviem meliem, – notiek traģēdija...

 

Noslēpumi, kas dziļi slēpjas šajā šķietami rāmajā mazpilsētā… ir tik tumši, ka Deivids Linčs būtu aplaudējis stāvus… Moriartija ir fantastiski izveicīga rakstniece, tik droša, ka grāmatas darbība nepiespiesti pāriet no tumsas uz gaismu; pat lielais atklājums pēdējās lappusēs šķiet pelnīts un patiesi šokējošs.

Entertainment Weekly

Lasīt kādu Laienas Moriartijas romānu ir tāpat kā dzert sārtu kokteili ar arsēna piedevu… Lielie mazie meli ir uzjautrinoša, aizraujoša un dažbrīd biedējoša lasāmviela…

USA Today

Lielie mazie meli ir kā brīdinājuma signāls par lielajiem mazajiem meliem, ko mēs liekam lietā, lai izdzīvotu.

The Washington Post

Romāns, kas jūs pārvērtīs par maniakālu grāmatu lasītāju līdz galam… Moriartija ir radījusi kārtējo aizraujošo, satīrisko hitu.

Huffington Post

6.94€ (ar PVN)

Atpakaļ
Izdevēji
Vēl nav preču