Ar mīlestību nepietiek

Ar mīlestību nepietiek

ISBN kods: 9789984356792

Izdevējs: Kontinents

Autors: Adele Pārksa

Vāki: Cietie vāki

Pievienots virja.lv: 29.10.2013

Laikmeta romāns, kura aktualitāti novērtēs lasītājas vairākās paaudzēs. Autorei  izdodas smalki un neuzkrītoši iedēstīt lasītāja apziņā domas, kuras turpina dzīvot vēl ilgi pēc grāmatas aizvēršanas.

Londonas meitene Eloīze Hemiltone nespēj iztēloties savu dzīvi citur, kā vien lielpilsētā. Tomēr, pēc ilgām pārdomām, sava vīra pārliecināta, Eloīze ar visu ģimeni pārceļas uz dzīvi Dārtmutā… Eloīzei tagad jāsadala sava uzmanība starp ģimeni, vīra māti Mārgaretu, kura palēnām zaudē atmiņu, un labāko draudzeni Sāru, kura gatava riskēt ar visu, kas dārgs, lai piepildītu pati savu sapni…

Cenšoties attaisnot savu tuvinieku ilgas, Eloīze riskē zaudēt pati sevi…

Triju sieviešu stāsts savijas kopējā pavedienā. Būdamas tik atšķirīgas, tomēr tuvas, viņas saprotas mīlestības valodā, – veidojot sarunu no pusvārda, viegla žesta, un pat klusuma. Katrs dzīves pavērsiens smeldzīgi un nenovēršami atgādina, ka dzīve vienmēr rit uz priekšu, un iztērētais laiks atpakaļ netiek atgriezts.

Brīnišķīgs sižets, aizkustinošs un atklājumu pilns… šis darbs ir pelnījis visas uzslavas, kādas vien tam veltītas. Caurausts ar jautrības, maiguma un uzmanības pilniem brīžiem.

6.94€ (ar PVN)

Atpakaļ
Izdevēji
Vēl nav preču