Kurpju karaliene

Kurpju karaliene

ISBN kods: 9789984357454

Izdevējs: Kontinents

Autors: Anna Deivisa

Vāki: Cietie vāki

Pievienots virja.lv: 09.10.2014

Šī grāmata ir mīlestības apliecinājums Parīzei. Kā smalkas mežģīnes modes mākslas spozme virmo pār cilvēkiem un viņu kaislībām, bagātīgi greznojot ikdienu un ļaujot tīksmi grimt glamūra pasaules mirdzumā.

Izlutinātajai aristokrātei Ženevjēvai Šelbijai Kingai ir bagāts vīrs, izsmalcināts dzīvoklis un milzīga apavu kolekcija, taču viņas brīnišķīgās dzīves centrs ir tukšs.

Tikko apprecējusies, Ženevjēva pārceļas uz Parīzi. Viņu vilina bohēma – jaunā meitene cenšas iekļūt aktieru, mākslinieku un rakstnieku sabiedrībā, lai piepildītu savus sapņus būt brīvai, mīlēt un sacerēt dzejoļus.

Modes namu pasaule – nepieklājīgi grezna, pilna aizraujošu skandālu un nekaunīgu intrigu – dāvā Ženevjēvai tikšanos ar ģeniālo kurpju dizaineru Paolo Zakariju. Jaunā aristokrāte ārkārtīgi vēlas tikt pie Paolo darinātajām kurpēm, taču sastopas ar vēl neredzētu pretestību... Attiecības, kas pamazām veidojas starp viņu un ģeniālo dizaineru, nav lemtas tam, lai Ženevjēva iegādātos piecsimt divdesmit ceturto kurpju pāri.

 

5.50€ (ar PVN)

Atpakaļ
Izdevēji
Vēl nav preču