Šarmantā vīrietī iemīlēties nedrīkst

Šarmantā vīrietī iemīlēties nedrīkst

ISBN kods: 9789984357515

Izdevējs: Kontinents

Autors: Meriana Kīza

Vāki: Cietie vāki

Pievienots virja.lv: 26.11.2014

Četras ļoti atšķirīgas sievietes. Viens ārkārtīgi šarmants vīrietis. Un tumšs noslēpums, kas saista viņus visus… Kura gan zina, kāds patiesībā ir Padijs de Korsijs?

Visām četrām dāmām ziņa par harismātiskā politiķa precībām ir negaidīts  pārsteigums. Lolai Deilijai ir pamatoti iemesli interesēties, kas ir Padija topošā sieva, jo viņa vairāk nekā gadu ir bijusi Padija draudzene un pavisam noteikti nav tā, kuru viņš precēs...  Kas ir šī sieviete – laimīgā līgava, nākamā de Korsija kundze?

Daudzkārtējā Irish Book Award laureāte Meriana Kīza stāsta par svarīgākajām izvēlēm sievietes dzīvē un dara to ļoti pārliecinoši. Romāns ieguvis Īrijas populārāko grāmatu balvu Easons, un tam piešķirta Bord Gáis Energy godalga.

Jau ar savu pirmo romānu Meriana Kīza iemantojusi pasaules slavu. Šobrīd ir pārdots jau vairāk nekā 23 miljoni autores grāmatu. Viņas darbi tiek ekranizēti ne tikai Eiropā, bet arī Holivudā. Latvijā izdotais Merianas Kīzas romāns Kur laime mīt... ir atzinīgi novērtēts lasītāju vidū.

No angļu valodas tulkojusi Ingūna Jundze, vāka dizains Artūrs Zariņš, 640 lpp.

 

5.40€ (ar PVN)

Atpakaļ
Izdevēji
Vēl nav preču