Cilvēks, kurš negribēja mīlēt

Cilvēks, kurš negribēja mīlēt

ISBN kods: 9789984357881

Izdevējs: Kontinents

Autors: Frederiko Močia

Vāki: Cietie vāki

Pievienots virja.lv: 26.05.2015

Ja reiz tu esi par to sapņojis, tātad tas ir iespējams.

Talantīgajai pianistei Sofijai un viņas jaunajam vīram Andrea bija visas pasaules laimes apsolījums. Iespējams, viņi būtu laimīgi līdz mūža galam. Tikai viens nebūtisks strīds, liktenīgs mirklis aizkrāso logus laimes mājai un satriec visus sapņus smalkās druskās. Sofija atsakās no savas mīlestības uz mūziku, lai būtu kopā ar Andrea.

Tankredi – jauns, bagāts, skaists un… vientuļš. Sofija – talantīga pianiste, kura mīlestības dēļ atteikusies no spožas karjeras. Kādi upuri jānes, kad parādās jauna mīlestība? Vai tas, kura sirdi nospiež traģiska neatrisināta pagātnes mīkla, spēs pilnvērtīgi ļauties jaunām jūtām?

Kā vēsa zīda glāsts karstā dienā šis stāsts pieskaras lasītāja dvēselei. Vai vienā dzīvē ir iespējams iegūt visas dāvanas, un kāda cena par tām jāsamaksā? Reiz lasīts, šis romāns iespiežas atmiņā un liek lasītājam arvien atgriezties pie varoņiem un domāt par viņu dzīvēm ar visdziļāko izpratni un līdzjūtību.

Federiko Močia ir itāliešu rakstnieks, scenārists un režisors. Pēc viņa rakstītajiem scenārijiem uzņemtas vairākas filmas, dažas no šīm filmām viņš pats arī režisējis. Autora slavenākais romāns Trīs metri virs debesīm ir starptautisks bestsellers, un 2010. gadā uzņemtā filma īsā laikā kļuvusi par kulta kino.

6.94€ (ar PVN)

Atpakaļ
Izdevēji
Vēl nav preču