14-14 (vecuma grupai 11+ )

14-14    (vecuma grupai 11+ )

ISBN kods: 9789984236339

Izdevējs: Jāņa Rozes apgāds

Autors: Silēna Edgāra, Pols Beorns

Vāki: Cietie vāki

Pievienots virja.lv: 27.01.2017

Adriēnam un Adrianam ir trīspadsmit gadu. Abi dzīvo vienā apkaimē Francijas ziemeļu reģionā Pikardijā un abiem ir vienas un tās pašas raizes: skola, ģimene, meitenes...

Taču abus šķir laiks: Adriēns dzīvo 2014. gadā, savukārt Adrians - 1914. gadā.

Pateicoties pie mājas uzstādītai noslēpumainai pastkastītei, zēni nejauši uzsāk saraksti, kas vēlāk pārvēršas īstā draudzībā. Diemžēl Adrians vēl nenojauš, ka pēc pāris mēnešiem sāksies Pirmais pasaules karš un viņa dzimtais ciems tiks izpostīts.

Franču rakstnieks Pols Beorns ir vairāku pieaugušajiem un jauniešiem domātu fantāzijas un zinātniskās fantastikas stāstu un romānu autors. Viņa romāns Les derniers Parfaits 2013. gadā tika nominēts Fantāzijas literatūras lielajai balvai.

Silēna Edgāra ir franču valodas skolotāja un rakstniece, kas sarakstījusi jauniešiem vairākus zinātniskās fantastikas romānus. Viņa vada vecākiem, bibliotekāriem un skolotājiem paredzētu tīmekļa vietni, kurā apkopota informācija par bērnu un jauniešu literatūru.

Romāns "14-14" ir abu rakstnieku pirmais kopdarbs, kas saņēmis daudzas nozīmīgas balvas, tostarp Prix Gulli, jauno lasītāju balvu Prix des Incorruptibles, Puatjē Akadēmijas balvu par labāko laikmetīgo romānu u.c.

9.77€ (ar PVN)

Atpakaļ
Izdevēji
Vēl nav preču