Dzīvie un mirušie

Dzīvie un mirušie

ISBN kods: 9789934069871

Izdevējs: Zvaigzne ABC

Autors: ele Noihausa

Vāki: Cietie vāki

Pievienots virja.lv: 04.06.2018

Kriminālinspektore Pia Kirhofa pa Ziemassvētkiem un Jaungadu gatavojas doties ceļojumā, lai baudītu medusmēnesi, kad ieskanas telefona zvans: Ešbornas tuvumā nošauta paveca kundze, kura izvedusi pastaigā suni. Nevienam nav tam izskaidrojuma, jo nogalinātā Rolēdere bija sirsnīgs un pilsētā visu iemīļots cilvēks. Diezgan drīz notiek vēl viena slepkavība, kas izdarīta ar to pašu šaujamieroci: caur virtuves logu tiek nošauta sieviete, kura gatavo Ziemassvētku cepumus. Abiem upuriem nebija ienaidnieku. Kāpēc bija jāmirst tieši šīm sievietēm?
Notiek vēl pāris slepkavību, un iedzīvotāju vidū izplatās bailes. Pia un Bodenšteins izmisīgi cenšas atrast saikni starp upuriem un pamazām saprot, ka Tiesnesis, kā sevi dēvē pats slepkava, ir uzsācis misiju un tā vēl nav pabeigta...

Nele Noihausa (dz. 1967) ir vācu rakstniece, kuras romāni par izmeklētāju Olivera fon Bodenšteina un Pias Kirhofas izmeklētājiem noziegumiem tiek tulkoti un izdoti daudzās pasaules valstīs. “Dzīvie un mirušie” ir trešais autores romāns, kas tiek izdots latviešu valodā.

No vācu valodas tulkojis Juris Miesnieks.


Romāns “Dzīvie un mirušie”, kurā atkal sastopam izmeklētājus Oliveru fon Bodenšteinu un Piu Kirhofu, pārsteidz ar negaidītiem sižeta pavērsieniem un spraigu vēstījumu. Nele Noihausa turpina iepriecināt savus uzticīgos lasītājus.
Amazon.com

13.07€ (ar PVN)

Atpakaļ
Izdevēji
Vēl nav preču